VakıfBank’tan İstediğin Vakit Anında Nakit Kredisi

Vakıfbank ın sunmuş olduğu avantajlı ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi imkanlarından istifade etmek için en yakın Vakıfbank şubesine uğrayıp müşteri temsicileri ile size en uygun kredi fırsatlarından istifade edin.

Parmağınızın Ucundaki Kredi

Parmağınızın Ucundaki Kredi ile tüm nakit ihtiyaçlarınız için finansman desteği VakıfBank’ta!

Parmağınızın ucundaki kredi ile Hemen Başvur butonuna tıklayarak veya 444 0 724’ü arayıp 5-0’ı tuşlayarak hızlıca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kimler başvuru yapabilir?

18 yaşın üzerinde, TC vatandaşı olan ve aylık gelirini belgeleyebilen tüm Memur, İşçi ve Emekliler ile Avukat, Mühendis, Doktor, Mali Müşavir vb diplomasıyla iş yapan Serbest Meslek Sahipleri başvurabilir.

Nasıl başvuru yapabilirim?

İster internet sitesi isterseniz de VakıfBank çağrı merkezi aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Web aracılığıyla Parmağınızın Ucundaki Kredi başvurusu için sayfada bulunan Hemen Başvur bölümüne tıklamanız ve kişisel bilgileriniz ile kredi talep bilgilerinizi açılan formda ilgili alanlara girmeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzun başarıyla sisteme iletilmesinin ardından internet ekranınıza Başvuru Numaranız bildirilecektir. Kredi başvurunuzun değerlendirilmesiyle birlikte tarafınıza sms aracılığıyla bilgilendirme* yapılacak olup tüm VakıfBank Şubelerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

*Gönderilen sms ön onay niteliğinde olup kredinin kesin onayını teşkil etmemektedir.

Kredi kullanma aşamasında hangi belgeleri yanımda bulundurmalıyım?

  • Kimlik Belgesi
  • Maaş Belgesi (Maaşını Bankamızdan alan müşterilerimizden bu belge istenmemektedir.) ve/veya diğer gelir belgeleri (Kira kontratı, mevduat hesap cüzdanı, vergi levhası vs.)
  • Adres Teyit Eden Belge (APS’de adres belgesi doğru olmayan müşterilerimizden son 3 aya ait güncel bir fatura talep edilmektedir.)
  • SGK Dökümü (Sadece özel sektörde çalışan müşterilerimizden talep edilmektedir.)

Ne zaman başvuru yapabilirim?

Kredi başvurularınızı 24 saat boyunca yapabilme imkanına sahipsiniz. Başvuru sonucunuz cep telefonunuza en kısa sürede SMS yoluyla bildirilecektir.

Başvuru sonucumu nasıl öğrenirim?

Kredi talebinizin sistemimize ulaşmasının ardından kredi sonucunuz en kısa süre içinde cep telefonunuza sms olarak gönderilecek olup Başvuru Sorgulama ekranına TCKN ve cep telefonu numarası bilgilerinizi girerek de yapmış olduğunuz Başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

  • Kredi onayınız KABUL sonuçlanırsa uygulanacak faiz oranı ve diğer şartlar 2 iş günü geçerlidir. Kredinizi bu süre içinde kimliğiniz ve gelir belgenizle herhangi bir Şubemizden kullanabilirsiniz.

İnternetten Anında Kredi (Sigortalı)***

VakıfBank İnternetten Anında Kredi Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı*** (Aylık) Taksit Tutarı Efektif Yıllık Faiz Oranı*
10.000.-TL 36 Ay 1,33% 367,33.-TL %20,9261
*Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen faiz ve vergiler dahildir. 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 35,55.-TL olup Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına dahil edilmemiştir. Kredi hayat sigortası kredi tutarına,vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir.
**Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.
***Söz konusu indirimli faiz oranı, Hayat Sigortası yapılması ve Kredili Mevduat Hesabı (KMH) tanımlanması koşuluyla geçerli olmaktadır.

 

İnternetten Anında Kredi (Sigortasız)

VakıfBank İnternetten Anında Kredi Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı (Aylık) Taksit Tutarı Efektif Yıllık Faiz Oranı*
10.000.-TL 36 Ay 1,43% 374,66.-TL %22,6511
*Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.