Garanti Bankasının sunmuş olduğu avantajlı ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi imkanlarından istifade etmek için en yakın Garanti Bankası şubesine uğrayıp müşteri temsicileri ile size en uygun kredi fırsatlarından istifade edin.

Tatile mi çıkmak istiyorsunuz? Yeni ev mi döşeyeceksiniz, evinizi mi yenileyeceksiniz? Aileye yeni bir birey mi katılıyor? Evin küçüğü büyüdü, okula mı başlayacak? İhtiyacınız ne olursa olsun, avantajlı Bireysel İhtiyaç Kredisi ile kolayca karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası müşterisiyseniz:
• Şubelerimizden veya şube dışı kanallarımızdan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve bu başvurularınızı şubelerimizden veya İnternet Şubesi üzerinden devam ettirerek kredinizi kullanabilirsiniz.
• İnternet Şubemizden e-Devlet Kapısı’na girerek kredinizi kullanırken ihtiyacınız olabilecek SGK Hizmet Dökümüne ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası müşterisi değilseniz:
• Kredi Başvuru Formu aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Hesaplama Aracı’nı kullanarak kredi ve taksit tutarınızı hemen hesaplayabilirsiniz.

İnternet şubesinden kredi kullandırım koşulları için tıklayın.

Aşağıdaki kanallar aracılığıyla hızlıca kredi başvurusu yapabilir ve başvurunuzu İnternet Şubesi veya Cep Şubesi üzerinden kolayca devam ettirerek kredinizi kullanabilirsiniz.