Emeklilerin son günlerde en çok merak ettiği konulardan biri de emekli promosyonunda en fazla nakiti veren ve en avantajlı banka hangisidir?Emeklilerin maaşlarını 3 yıl boyunca almak için bankalar ile anlaşması sonucu bankaların emekli kişiye ödemiş olduğu tutara emekli promosyonu denir.Emeklilere verilecek olan nakit az da olsa herkesin  bir miktar ihtiyacını karşılayacaktır.Geçtiğimiz günlerde sayfamıza eklediğimiz  bu konu ile alakalı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Tek tek bütün bankaların emeklilere sunmuş olduğu promosyon miktarlarını ve fırsatlarını öğrenebilirsiniz.
Emekli promosyonları ile en son gelen haber TEB  tarafından kamuoyuna duyuruldu. TEB diğer bankaların aksine emekli promosyonu olarak 2500 TL vereceğini açıkladı.TEB böylelikle emeklilere en yüksek promosyonu vereceğini açıklamış bulunuyor. 2500 TL promosyon ödemesi ünümüz şartlarına bakıldığında ve diğer bankalarla karşılaştırıldığında bir çok emekliyi nakit konusunda sevindirecek gibi görünüyor.
Peki TEB  emeklilere 2500 TL  verirken hangi şartları istiyor?
1.Öncelikle kendi maaşınızı  ve yanınızda 10 emeklinin de emekli maaşını TEB  e taşımanız gerekiyor.Bu madde bankanın isteği en önemli  şartı.
2. Aynı zamanda 2 adet faturanızın otomatik ödeme talimatının da TEB e verilmesini istiyor.
3.Bu işlemler için de sizi en yakın TEB şubesine yüz yüze görüşmeye bekliyor.
Tabi ki hangi banka olursa olsun  yapacağınız işlemler için yüz yüze görüşmek müşteri açısından  her zaman daha  avantajlı oluyor.
emeklilere banka promosyonu

emeklilere en çok promosyonu hangi banka veriyor